Сервісний центр "Smart Master" надає наступні послуги:

  • Ремонт телевізорів Samsung Діагностика і професійний ремонт телевізорів Samsung. Заміна матриці (екрану) телевізора Samsung. Ремонт підсвічування матриці телевізора. Ремонт материнської плати телевізора. Ремонт плати живлення телевізора. Ремонт плати T-CON. Ремонт матриці телевізора і смуг на екрані.
  • Розблокування, адаптація і налаштування Smart TV Розблокування Smart-Hub (Smart TV) на телевізорах Samsung. Адаптація Smart TV в телевізорах Samsung. Налаштування Smart TV в телевізорах Samsung. Зміна регіону і прошивка телевізорів Samsung. Відновлення заблокованих плат. Налаштування Smart TV Android. Налаштування IP-телебачення.
  • Калібрування телевізорів Samsung Кваліфікована настройка зображення телевізора самсунг фахівцем сервісного центру. Професійна калібрування телевізорів Samsung за допомогою спеціалізованого обладнання.
  • Ремонт побутової техніки Професійний ремонт холодильників і морозильних камер, пральних і сушильних машин, посудомийок, духовок, варильні поверхні, вбудованих мікрохвильових печей.
  • Установка техніки Samsung Монтаж (навішування) телевізора самсунг на стіну за допомогою кріплення. Установка телевізора самсунг на тумбу.
  • Продовження та поновлення гарантії Samsung Гарантійний термін, наданий виробником або продавцем на придбану Вами техніку, здається Вам коротким, добігає кінця або взагалі закінчився? Чи не турбуйтеся, наш сервісний центр готовий взяти на себе подальші гарантійні зобов'язання! За додатковою інформацією звертайтеся до наших консультантів ...

або заповніть форму нижче

і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

ПРОФЕСІЙНІСТЬ

Наші фахівці мають величезний досвід в діагностиці та ремонті телевізорів і побутової техніки будь-якої складності.

ГАРАНТІЯ НА ПОСЛУГИ

Якість наданих послуг нашим сервісним центром підтверджується гарантійними зобов'язаннями перед замовником.

ШВИДКІ ТЕРМІНИ

Ми намагаємося виконати всі роботи в найкоротші терміни, але при цьому не забуваємо про те, що якість понад усе.

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Ми цінуємо свою працю, але при цьому не завищуємо ціни на роботи і не обманюємо клієнтів щоб збільшити вартість ремонту.

НАДІЙНІСТЬ

Ремонтуючи техніку, ми використовуємо тільки якісні запчастини, тому Ви можете бути впевнені в результаті.

З НАМИ ЗРУЧНО

Вам не обов'язково привозити техніку до нас самостійно, у нас є свій транспорт, і ми зможемо забрати її самі.

FAQ

Поширені запитання
Q

Скільки коштує ремонт Samsung?

Точну вартість ремонту Вам зможе повідомити консультант тільки після проведення діагностики. Вартість ремонту продукції = вартість роботи інженера + вартість запчастини + вартість виїзду, якщо це виїзний ремонт.

Q

Скільки коштує діагностика?

У разі ремонту техніки в нашому сервісному центрі діагностика проводиться безкоштовно. Якщо Ви відмовляєтеся від ремонту, то в такому випадку діагностику доведеться оплатити. Вартість діагностики від 250 гривень.

Q

Скільки триватиме ремонт?

Тривалість ремонту визначається складністю робіт, що проводяться, завантаженість інженерів, а також залежить від наявності запасних частин та терміну їх поставки, в разі відсутності на складі. За умови наявності запасних частин як правило ремонт виконується від 3 до 14 днів.

Q

Чи можна у Вас купити запчастину?

На жаль, наш сервісний центр не займається продажем запасних частин.

Q

Я втратив квитанцію, чи зможу я забрати свій пристрій?

При втраті квитанції видача пристрою можлива тільки особі, яка здавала техніку, при наявності документа, що посвідчує особу. Також просимо Вас в цьому випадку зв'язатися з нами та повідомити про втрату щоб уникнути спроб отримання пристрою зловмисниками.

Q

Чи можна поговорити з інженером?

Інженери нашого сервісного центру займаються виключно діагностикою, ремонтом і тестуванням пристроїв, і не спілкуються з клієнтами по телефону, але Ви можете бути впевнені, що кваліфікації консультантів нашого Call-центру буде достатньо для відповіді на всі Ваші питання.

Сервісний центр "Smart Master",
м. Київ, вул. Оранжерейна 1,
Пн.-Пт.: 10:00-18:00,
тел. (044) 531-36-39